۱۱۵۵۵۶۶۶ - ۰۲۱ از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۰
دستگیری سارق سابقه دار

دستگیری سارق سابقه دار شهرک ولیعصر

سرهنگ حسین وند: پس از تعقیب و گریز ماشین فرد سابقه دار در خیابان های تهران و با تیراندازی هوایی و شلیک به لاستیک ماشین وی توانستند سارق را دستگیر کنند.

گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بامداد روز گذشته ساعت ۴ صبح عوامل گشت کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در جاده مخصوص کرج به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک می‌شوند و پس از استعلام متوجه سرقتی بودن این خودرو می‌شوند که بر اساس اطلاعات موجود این خودرو روز گذشته در منطقه نعمت آباد مورد سرقت قرار گرفته است.

وی افزود: پس از مشخص شدن نتیجه استعلام، دستور ایست صادر شده و به راننده اعلام می‌شود که فرد مورد نظر توجهی نمی‌کند و با سرعت بالا و به صورت مارپیچ به حرکت خود ادامه می‌دهد که در حین فرار به دو دستگاه پراید و پژو برخورد می‌کند و منجر به آسیب رساندن به این خودرو‌ها می‌شود.

سرهنگ حسن‌وند بیان کرد: عوامل پس از تعقیب و گریز این ماشین در خیابان‌های تهران با تیراندازی هوایی و تیراندازی به سمت لاستیک این خودرو موفق به توقیف خودرو و دستگیری سارق شدند که در تحقیقات مشخص شد این فرد از سارقان سابقه‌دار شهرک ولیعصر بوده و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد که تاکنون تنها به ۱۰ سرقت اعتراف کرده است.

دستگیری سارق سابقه دار شهرک ولیعصرReviewed by 021-66565511 on Mar 26Rating: 5.0%%sitename%% | دستگیری سارق سابقه دار شهرک ولیعصر.دستگیری سارق سابقه دار شهرک ولیعصر

دیدگاه ها

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)
طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز