۱۱۵۵۵۶۶۶ - ۰۲۱ از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۰

دستگیری 27 محتکر

سردار “مقیمی” اضهار میدارد:در سراسر کشور 27 مرکزمخلف از اقلام بهداشتی پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری میزان،سردار”محمدرضا مقیمی” رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ؛ به اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی تاکید و بیان می کند:درحال حاضر که ویروس کرونا، امنیت مردم را به خطر انداخته است تمامی دستگاه ها ازجمله پلیس امنیت اقتصادی با اجرای طرح ذکر شده درحال خدمت رسانی به هموطنان است.

وی افزود:طی 24 ساعت گذشته درپی بازرسی از انبارها و مراکز توزیع کالاهای بهداشتی در سراسر کشور 27 مرکز مختلف شناسایی وپلمپ شدند.

این مقام ارشد تصریح می کند که در بازرسی های اخیر 746هزار و 789 عدد از انواع اقلام بهداشتی که شامل 600هزار و 785 لیتر مایع ضدعفونی،91هزار و 170عدد انواع دستکش،54هزارو834عدد انواع ماسک می شود کشف وتحویل مراجع قضائی شدند.

پلیس امنیت اقتصادی ناجا اشاره میدارد؛بیشتر این کشفیات در طول 24 گذشته در فرماندهی انتظامی استان اذربایجان شرقی بوده و

وی تاکیدمی کندپلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضایی مقتدرانه با محتکران برخورد می کند و از شهروندان خواهشمنداست که هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند فورا به مرکز فوریت های پلیس110 گزارش دهند.

سردار “مقیمی”اضهار می کند :با هماهنگی های برون سازمانی و به کمک دستگاه های ذی ربط،در تلاش هستیم که فرایند تولید و توزیع کالاهای بهداشتی را تحت نظارت و مدیریت نمایم،زیرا شایسته نیست هموطنان کالاهای بهداشتی ضروری و مورد نیاز خود را با قیمت گران و گزاف و به سختی خریداری کنند.

این سردار به هموطنان توصیه می کند  :به مطالب غیرواقعی بیان شده در فضای مجازی که اذهان مردم را مشوش کرده توجه نکنند و اخبار را تنها از طریق مراجع رسمی دنبال کنند.

 

دستگیری 27 محتکرReviewed by 021-66565511 on Mar 9Rating: 5.0.دستگیری 27 محتکر

دیدگاه ها

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)
طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز