۰۲۱-۵۴۷۶۴

مشاوره حقوقی

موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی   اینترنتی حضوری  تلفنی قبول وکالت و ارائه دانش حقوقی و انجام کار حقوقی در موضوعات مختلف برطرف سازید در موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم ، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن […]

موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی

 

  • اینترنتی
  • حضوری
  •  تلفنی

قبول وکالت و ارائه دانش حقوقی و انجام کار حقوقی در موضوعات مختلف برطرف سازید

در موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم ، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن حوزه انتخاب می‌شوند. به عبارت دیگر وکلای موسسه به صورت تخصصی پرونده می‌پذیرند: وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل مهریه، وکیل نفقه، وکیل چک، وکیل ملکی، وکیل حضانت، وکیل قرارداد، وکیل حقوقی و وکیل کیفری عنوان‌هایی است که موکلین هنگام سپردن پرونده‌های خود به موسسه حقوقی به کار می‌برند. چرا که افراد خواهان این موضوع هستند که کار حتما به متخصص امر سپرده شود که در موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم این امر به درستی انجام می‌شود.

 

دشواری‌ها و پیچیدگی‌های پرونده‌های دادگستری به حدی است که افراد به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح آن‌ها نیستند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود قبل از آنکه پرونده خود را پیگیری کنید، حتما از مشاوره حقوقی استفاده نمایید. بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی و یا دسترسی سخت به وکیل از مشاوره حقوقی استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل متحمل ضررهای سنگین می‌شوند.

موسسه حقوقی داوری فرهنگ تفاهم به جهت رفاه حال هموطنان، مشاوره رایگان به صورت مشاوره حقوقی تلفنی درنظر گرفته شده است که افراد با هر شرایطی بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. هر چند حضور مستقیم در موسسه و ملاقات با بهترین وکیل در حوزه تخصصی پرونده و گرفتن مشاوره به صورت مستقیم در روند پرونده بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود.

 

درخواست مشاوره حقوقی

نام و نام خانوادگی:
تلفن:
ایمیل :
شرح درخواست:

دیدگاه ها

collaboration son house membershipagencycalculatoractionlaw lawyer-1lawyer-2lawyer-3lawyer