موسسه حقوقی و آموزشی فرهنگ تفاهم

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

۰۲۱-۵۴۷۶۴​

برای مشاوره حقوقی آنلاین با ۰۹۱۲۰۴۷۷۱۱۶ تماس حاصل نمایید

درباره ما

درباره ما
درباره ما

آیا ایجاد فرهنگ تفاهم و سازش و داوری و آموزش اندکی از پایه علم حقوق به افراد جامعه امکان پذیر است ؟ آیا استفاده از مشاوره وکلای تخصصی قبل از انعقاد و اقدام به هر قراردادی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی و به عبارت دیگر تقدم پیشگیری بر درمان عقلانی تر و منطقی تر به نظر نمی آید ؟ آیا …
تامل در جملات بالا و سوالات و مسائل اساسی دیگر،ذهن و وجدان هر شخص آگاه و دلسوز و شیفته مفاهیم بلند انسانی و بشری را به چالش میکشد و به تامل و تفکر و تدبر وامیدارد .
موسسین “موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم “ با داشتن دغدغه درمورد موارد اشاره شده و برای کمک به رسیدن به پاسخ مثبت عملی و عینی به پرسش های پیش گفته ،آستین همت خود را بالا زده اند تا به سهم و در حد توان و بضاعت خود بکوشند ،درحیطه تخصص خود که همانا حقوق میباشد ، طرحی نو دراندازند و بتوانند با استعانت از مبدا آفرینش و کائنات و با یاری گرفتن از یاری حقوقدانان و اهالی قضا و قضاوت و ایجاد سازمانی منسجم و تشکیلات قوی ، نسبت به افزایش اطلاعات و فرهنگ حقوقی و تفاهمی در جامعه و نیز استفاده از ظرفیت های قانونی مربوط به بحث داوری و سازش و حل اختلافات ، پرونده های میلیونی دستگاه قضایی را کاهش دهند .

این مهم درصورتیکه به منصه ظهور و بروز برسد ، با هیچ کار دیگری که دارای آثار عام المنفعه و خیرخواهانه و دارای امتیاز باقیات و صالحات می باشد ، قابل قیاس نخواهد بود . این موسسه که اکنون متشکل از دپارتمان های مجزای تخصصی و حرفه ای درزمینه های مختلف حقوق میباشد ،در نظر دارد به تدریج علی رغم مشکلات و ناملایمات گوناگون ماه به ماه و سال به سال نسبت به بهبود خدمات و کیفیت فعالیتها و بهسازی و نوسازی نیرو های سازمانی و آموزشی خود اقدام نموده و امید آن دارد که در آینده خدمات وسیع تر و غنی تری را ارزانی جامعه فهیم و بالنده ایرانی بدارد.

” موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم” محصول تجارب ارزنده سالیان متمادی حقوق دانان مجرب، برنامه ریزان موفق و مشاوران خوش فکری است که با وفاداری به اصول اساسی و حرفه ای درون سازمانی و روش های علمی تلاش می کنند تا با ارائه بهترین خدمات و با توجه به: هزینه ها, فرصت و زمان, مشکلات و تنگناهای زندگی افراد,تکنولوژی برتر اداری,اصول ممتاز مشاوره ای و اطلاع رسانی مسئولانه,پشتیبانی متعهدانه ، افراد جویای مشاوره ها و خدمات حقوقی را به بهترین شیوه و بدون نگرانی کمک کنند تا با آرامش و آسایش بیشترو بصورت میانبرترو سریع تر به نتایج مورد نظرشان برساند. “”مدیریت و کارکنان موسسه حقوقی و داوری فرهنگ تفاهم “” بدان امید و آرزو می مانند و متعهدانه تلاش مینمایند.