۰۲۱-۵۴۷۶۴
قراردادهای ایرانیان خارج از کشور به دو صورت رسمی و قضایی خواهد بود. برای کسانی که کد ثنا را دارا هستند می توانند به‌ صورت آنلاین این کد را از سایت وزارت دادگستری اخذ نمایند.

قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور

قرارداد وکالت ایرانیان خارج از کشور وکالت ایرانیان  قراردادهای ایرانیان خارج از کشور به دو صورت رسمی و قضایی خواهد بود. برای کسانی که کد ثنا را دارا هستند می توانند به‌ صورت آنلاین این کد را از سایت وزارت دادگستری اخذ نمایند. در این سامانه وکالت وکیل دادگستری به‌ صورت آنلاین و در کمترین […]

  درخواست مشاوره داوری

  نام و نام خانوادگی:
  تلفن:
  ایمیل :
  شرح درخواست:

  قرارداد وکالت ایرانیان خارج از کشور

  وکالت ایرانیان 

  قراردادهای ایرانیان خارج از کشور به دو صورت رسمی و قضایی خواهد بود. برای کسانی که کد ثنا را دارا هستند می توانند به‌ صورت آنلاین این کد را از سایت وزارت دادگستری اخذ نمایند.

  در این سامانه وکالت وکیل دادگستری به‌ صورت آنلاین و در کمترین زمان با وکیل دادگستری منعقد خواهد شد. جهت امور اداری ،مدیریتی نیاز به تنظیم وکالت‌نامه از طریق کنسولگری‌های ایران مستقر در کشور محل اقامت خواهد بود. که برای این امر مراجعه به کنسولگری با همراه داشتن مدارک هویتی و مشخصات کامل وکیل موردنظر لازم می‌باشد. پس از تنظیم وکالت‌نامه و ارسال آن از طریق سامانه میخک وزارت امور خارجه و تائید هویتی وکیل و موکل ،این وکالت‌نامه از طریق ساختمان شماره ۹ مرکز تائید اسناد وزارت امور خارجه با مهر رسمی و برجسته قابل وصول از طریق وکیل خواهد بود. این اعطای وکالت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست وکیل خواهد رسید.

  موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم ،انجام و پیگیری امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور در هر سطحی را یک امر کاملا تخصصی می داند که برای به ثمر رساندن هر پرونده ، نیاز به تجربه و دانش وکلای تراز اول در زمینه های تخصصی در کنار تسلط بر مباحث حقوق کنسولی خواهد بود.

  فرهنگ تفاهم، برای به ثمر نشاندن امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور ،با بهره گیری از تجربه گروه مشاوران حقوقی از دانش و تخصص وکلای رسمی و پایه یک دادگستری نیز استفاده نموده که باعث می‌شود تمام پرونده های حقوقی محول شده به این مجموعه در یک فرایند کاملا به روز و حرفه ای مورد واکاوی دقیق قرار گرفته ؛ تا بهترین و سریعترین راه حل های ممکن در پروندهای مربوط به ایرانیان خارج از کشور مطرح و دستیابی به نتیجه مطلوب امکان‌پذیر شود.

  تماس با وکیل دادگستری

  ارائه مشاوره در مراحل مختلف انعقاد قرارداد شامل ( مذاکره ، انعقاد قرارداد، اخذ تضامین ، ایفای تعهدات قرارداد، فسخ قرارداد و….) ، داوری ، و بسیاری از امور حقوقی به صورت کاملا تخصصی بررسی و در یک فرایند کاملا ویژه از جنبه های مختلف به پرونده رسیدگی خواهد شد.

  در حال حاضر با فعال شدن سامانه ثنا در خارج از کشور به‌ صورت  آنلاین و بعلاوه امکان تنظیم قراردادهای الکترونیک وکالت ،ایرانیان خارج از کشور برای انجام امور قضائی خود دیگر نیازی به مراجعه به کنسولگری‌ها و تنظیم وکالت‌نامه‌های رسمی ندارند و حتی نیازی به هماهنگی با وکلای رسمی خودشان در ایران نیز نمی‌باشد.

  ایرانیان خارجی عزیز تنها با کد ثنا خود می‌توانند به‌راحتی با وکلای ایران قراردادهای وکالت جهت امور قضائی تنظیم کنند. روند کار خود را به وکلای ما بسپارند. حتی این مسیر قضائی را که توسط وکلا انجام می‌شود از طریق همین سامانه در خارج از کشور پیگیری نمایند. همچنین از حصول نتیجه و عملکرد وکیل خود اطمینان حاصل پیدا کنند.

   

   

  دیدگاه ها